Zarządzanie firmą za pomocą systemów informatycznych

Zarządzanie firmą za pomocą systemów informatycznych – projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. O szkoleniu
W ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, które pracują w małej lub średniej firmie w województwie mazowieckim na finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Socjalnego szkolenia otwarte: Zarządzanie firmą za pomocą systemów informatycznych.

Tematyka i charakter szkoleń

Podstawowym celem szkoleń jest wzrost kompetencji osób, które zamierzają projektować, wdrażać system ERP lub zarządzać poprzez zintegrowany system informatyczny procesem:
realizacji sprzedaży, zaopatrzenia, pozyskania klienta. Zajęcia prowadzone są w oparciu o system ERP dla małych i średnich firm SAP Business One.

Forma szkoleń

Szkolenia mają charakter laboratoryjny. Każdy z uczestników pracuje przy własnym stanowisku komputerowym w grupie 10 osób, pod nadzorem dwóch doświadczonych trenerów. W celu osiągnięcia najlepszych wyników szkolenia kładą duży nacisk na zajęcia praktyczne.

Platforma e-learningowa

Każdemu uczestnikowi szkoleń, po podpisaniu umowy szkoleniowej zostaje udostępniona platforma e-learningowa z bogatym pakietem multimedialnych materiałów szkoleniowych w języku polskim (filmy instruktażowe nagrane w oparciu o system SAP Business One, pytania testowe, ćwiczenia, materiały PDF wraz z rzutami ekranowymi, prezentacje Power Point z zajęć), dzięki której może zarówno przygotować się do zajęć, jak i utrwalać swoją wiedzę, sprawdzając na bieżąco postępy w nauce.

Certyfikaty

Każdy uczestnik szkolenia, który uczestniczył we wszystkich zajęciach otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia. Dodatkowo każdy z uczestników szkolenia, który przejdzie pełną ścieżkę szkoleniową dostępną na platformie e-learningowej i zda egzamin certyfikacyjny, otrzyma certyfikat potwierdzający jego wiedzę z zakresu obsługi procesów: realizacji sprzedaży, zaopatrzenia i pozyskania klienta w oparciu o system ERP.

Więcej informacji na stronie: tidesoftware.pl

You can leave a response, or trackback from your own site.

1 komentarz do “Zarządzanie firmą za pomocą systemów informatycznych”

  1. はじめまして!
    とおりがかりのヲジさんでいきなりのコメントでおじゃまします。
    楽しいお誘いっていきなりやって来るのでマネーがないとあせりまくりですよね。私も蓄えがなかった時には手持ちがなくって、とりわけ給料前の時期なんかは大変ですよ。でもみんなネガティブに言いますがけっきょく消費者金融なんかのキャッシングのサービスがあればそこそこ助かるんですよね。以前は結構あの人達は叩かれたので以前ほどイメージも悪く無いですし、実際に当局の監視もキツイので接客もいいしクリーンそのもの。毎度のせりふですが返せるか考えて使用すればいいんだと思います。あとはしっかり仕事して返済していけばいい話です。
    すぐにできるキャッシングは大変便利なものです。たくさんのなキャッシング金融業者が、キャッシングサービスを使いやすく工夫しています。申込みから入金までを短くしたり、即日に入金をしたり、インターネットから簡単にお金を借りることが出来たり、一定期間利息のないプランがあったり。利息のない手軽さを強化するような、一層使いやすいキャッシングにしているのです。この頃はレディスローンという女性のみを対象としたキャッシングサービスもあります。主婦やパートの女性でも融資可能で、窓口応対には全て女性スタッフが当たります。女性の立場から考えたなら、直接相手をしてくれる相手が同性の方が相談もしやすく、気が楽になるでしょう。もちろん、女性専用のキャッシングローンでも、スマートフォンを利用して申し込みをすることも可能です。少しでも返済がしやすいよう、コンビニのATMから月々の返済が可能なキャッシングサービスもあります。コンビニで支払いができれば、億劫になりがちな支払いでも、何かのついでに支払いが可能です。様々なキャッシング会社を調べていきますと、即日キャッシングの会社を選ぶことはキャッシングの手軽さを追求することといえます。定職のない人向けのキャッシングサービスを提供したり、無利息期間というサービスが付加されているものもあります。どうせ借りるならば、どのキャッシング会社のサービスが自分に合っているかを見極めてからにしたいものです。

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans