Zamówienie na e-learning w NFZ

Oto jeden z tych przetargów, które mogą wzbudzić spore emocje wśród wszystkich zainteresowanych. Bardzo ciekawy przetarg ogłosił Narodowy Fundusz Zdrowia. Kwota co prawda nie przekracza ustawowego progu 133 000 euro, ale i tak jest się o co bić. I chyba dosłownie należy to rozumieć… Pierwszy protest już wpłynął.. A kto na pewno nie będzie protestować? Ten kto ma ISO i kierownika projektu z certyfikatem Prince 2 Foundation.

Przedmiotem zamówienia jest „usługa udostępniania szkoleń e learningowych wraz z usługą udostępnienia platformy informacyjno-szkoleniowej”. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia zostaną wykonane następujące prace:
- udostępnianie modułu informacyjnego platformy informacyjno-szkoleniowej
- udostępnianie modułu szkoleń e-learning platformy informacyjno-szkoleniowej
- udostępnianie modułu rekrutacyjnego platformy informacyjno-szkoleniowej
- udostępnianie modułu administracyjnego platformy informacyjno-szkoleniowej
- udostępnianie szkoleń elektronicznych z zakresu JGP oraz ćwiczeń elektronicznych z zakresu kodowania JGP
- przeszkolenie pracowników Narodowego Funduszu Zdrowia w zakresie modyfikacji merytorycznych treści platformy informacyjno-szkoleniowej, administracji platformą.

Każde z zadań ma być wykonane w określonym czasie.

Zamawiający stawia jednak bardzo jasne wymagania wykonawcom.
Dwa z nich mogą budzić liczne kontrowersje. NFZ chce, aby projekt realizowała firma posiadająca certyfikat ISO 9001:2000 w zakresie projektowania szkoleń elektronicznych. Dodatkowo kierownikiem projektu ma zostać osoba posiadająca certyfikat Prince 2 Foundation. Pytanie dlaczego akurat ten certyfikat? Inne metodyki są gorsze?

Ustalenie listy firm, która spełnia powyższe wymagania zajęło nam mniej więcej 5 minut. Jesteśmy bardzo ciekawi jak potoczą się dalej losy tego przetargu. Na dzień dzisiejszy wiemy, że protest zdążyła już złożyć firma On-line Skills.

Natomiast Altkom dopisujemy, choć już dawno powinniśmy, do katalogu firm e-learningowych w Polsce. Firma z Warszawy ma chyba duże szanse wygrać w tym postępowaniu.

You can leave a response, or trackback from your own site.

1 komentarz do “Zamówienie na e-learning w NFZ”

  1. pokemon apk pisze:

    These are аctually fantastic ideas іn on the topic of blogging.
    You have touched ѕome ǥood poіnts herе. Αny waay kᥱep up wrinting.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans