Wyniki przetargu na e-learning w Narodowym Funduszu Zdrowia

Zrzut ekranu 2013-06-16 (godz. 19.25.17)Narodowy Fundusz Zdrowia podał wyniki przetargu na udostępnienie platformy e-learning oraz portalu informacyjnego. W ramach zamówienia powstanie około 10 nowych szkoleń e-learning oraz zupełnie nowa platforma szkoleniowa. Wszystko w ramach projektu Akademia NFZ, który dalej rozwijać będzie konsorcjum warszawskich firm: Smart Education International oraz Envus.

W postępowaniu oprócz zwycięskiej oferty, wpłynęły jeszcze trzy (Combidata Poland, Tomorrow oraz Online-Skills). Oferta firmy Tomorrow została odrzucona i nie była brana pod uwagę w ostatecznej punktacji.

Narodowemu Funduszowi Zdrowia uda się zaoszczędzić na realizowanym projekcie. Wstępnie wycenił bowiem koszt przedsięwzięcia na kwotę 645 365,85 PLN netto (łącznie z zamówieniami uzupełniającymi). Zwycięskie firmy wykonają zamówienie za 334 560 zł brutto, ale będą mogły jeszcze liczyć na zamówienie uzupełniające o wartości 161 841 zł netto.

O sukcesach bądź porażkach nowej platformy szkoleniowej wykonawca będzie mógł poinformować na 3 ogólnopolskich konferencjach, które również należą do przedmiotu zamówienia. Z oficjalnymi wynikami przetargu można zapoznać się tutaj.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans