Wortal szkoleniowy GIIF

Wortal został uruchomiony na podstawie umowy pomiędzy Ministerstwem Finansów a Instytutem Edukacji Interaktywnej Estakada.pl. Celem projektu jest opracowanie, uruchomienie i administracja kursem e-learningowym nt. przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowania terroryzmu. Wortal został uruchomiony 31 marca 2009 z częścią kursu, przeznaczoną dla instytucji obowiązanych. Od 12 października 2009 r., po publikacji ustawy z dnia 25 czerwca 2009 r. o zmianie ustawy o przeciwdziałaniu wprowadzaniu do obrotu finansowego wartości majątkowych pochodzących z nielegalnych lub nieujawnionych źródeł oraz o przeciwdziałaniu finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2009 r. Nr 166, poz. 1317), kurs został udostępniony w pełnym wymiarze nie tylko dla instytucji obowiązanych, ale także dla jednostek współpracujących i innych zainteresowanych podmiotów.

Jak czytamy na stronie internetowej głównego wykonawcy projektu Instytutu Edukacji Interaktywnej, już ponad 10 tysięcy osób ukończyło bezpłatny kurs e-learning. Wortal posiada wsparcie w postaci infolinii. Każdy kto ma problem techniczny związany z uruchomieniem szkolenia może skontaktować się z konsultantem, który udzieli pomocy. To kolejna też szansa na zapoznanie się z kursem dostępnym w sieci dla wszystkich i do tego bezpłatnym.

Osoba zainteresowana uzyskaniem dostępu do kursu powinna: posiadać konto internetowe, zapoznać się z informacją Generalnego Inspektora Informacji Finansowej o zasadach uczestnictwa w kursie, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz wypełnić i przesłać pocztą elektroniczną formularz ankiety znajdujący się na stronie pod ww. adresem internetowym. Dostęp do kursu będzie wynosił maksymalnie dwa tygodnie liczone od dnia otrzymania drogą elektroniczną hasła i identyfikatora. Kurs zawiera część testową. Ukończenie kursu potwierdzane jest dodatkowo certyfikatem.

You can leave a response, or trackback from your own site.

3 komentarze(y) do “Wortal szkoleniowy GIIF”

  1. Szukając wiadomości w sieci znalazłem twojego bloga i ani nie wiem kiedy wciągnęła mnie jego czytanie

  2. check this pisze:

    Gorące pozdrowienia i podziękowania za wpis – bardzo dobrze się go czyta

  3. check pisze:

    Dokładnie dla takich tekstów uwielbiam czytać Twojego bloga!

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans