Wortal szkoleniowy GIIF wyłączony

Zamieszanie wokół portalu spowodowane jest koniecznością wyboru wykonawcy, który obsługiwał będzie projekt przez kolejny rok. W lutym Ministerstwo Finansów opublikowało na swojej stronie internetowej zaproszenie do składania ofert na „udostępnienie w sieci internetowej z zastosowaniem platformy e-learningowej kursu e-learningowego oraz administrowania kursem przez 12 miesięcy”. 

Wartość zamówienia oszacowana przez zamawiającego wyniosła mniej niż 14 000 euro, stąd najbardziej korzystna oferta nie powinna przekroczyć ok. 56 274 zł netto. Ministerstwo wybierze tego wykonawcę, który przedstawi najtańszą ofertę i zagwarantuje spełnienie wszystkich wymogów określonych w zaproszeniu do składania ofert.

Ponowne udostępnienie kursu w sieci powinno nastąpić w ciągu kilkunastu dni.Wortal szkoleniowy nt. przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu, uruchomiony przez Ministerstwo Finansów został wyłączony. Jak czytamy na stronie portalu, dostęp do kursu e-learning (z którego do tej pory skorzystało już kilkanaście tysięcy osób) przez jakiś czas będzie niemożliwy.

You can leave a response, or trackback from your own site.

1 komentarz do “Wortal szkoleniowy GIIF wyłączony”

  1. Każdy spośród nas zetknął się z faktem, polecam zapoznanie
    się z materiałem. przenośne umywalki kabiny prysznicowe,
    wc na budowy, kontenery sanitarne biurowe, przyczepy sanitarne, ogrodzenia policyjne

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans