Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie przeszkoli nauczycieli metodą blended-learning

W styczniu 2012 roku wystartuje projekt szkoleń stacjonarnych oraz e-learningowych dla nauczycieli z województwa małopolskiego. Kursy dotyczyć będą wykorzystania komputera, Internetu i multimediów w dydaktyce. To kolejny etap projektu, który trwa od października 2008 roku, a zakończy się w czerwcu przyszłego roku. Dane z Kuratorium Oświaty w Krakowie wskazują, że na około 60 tys. nauczycieli w Małopolsce, przeszło połowa zgłasza potrzebę zdobycia lub uzupełnienia kompetencji w zakresie wykorzystania nowych technologii w edukacji. Szkolenia proponowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie stanowią doskonałą okazję na uzupełnienie wiedzy w tej dziedzinie.

Już od stycznia przyszłego roku nauczyciele będą mogli uczestniczyć nie tylko w tradycyjnych szkoleniach stacjonarnych, ale przede wszystkim w kursach prowadzonych metodą blended-learning. Ta ostatnia możliwość to doskonały sposób na podniesienie kwalifikacji szczególnie dla osób, które nie mogą poświęcić zbyt wiele czasu na szkolenia. Każdy z nauczycieli otrzyma dostęp do platformy e-learningowej, na której umieszczone zostaną materiały do nauki. Raz na dwa tygodnie nauczyciele spotkają się na zjeździe, aby przedyskutować najważniejsze zagadnienia. Szkolenia odbywać się będą na platformie e-learnigowej Moodle, i podobnie jak szkolenia stacjonarne będą w całości finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, a więc dla uczestników bezpłatne.

Więcej informacji o projekcie, a także o ogłoszonym przetargu można uzyskać na stronie projektu (http://www.nauczyciele.mos.krakow.pl) oraz stronie WUP Kraków (http://wup-krakow.pl).

You can leave a response, or trackback from your own site.

1 komentarz do “Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie przeszkoli nauczycieli metodą blended-learning”

  1. Hello, i think tha i saw you visited my website thus
    i came to “return thhe favor”.I’m trying to fin things to enhance
    my web site!I suppose its ok to use some of
    your ideas!!

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans