Urząd Patentowy RP wdroży platformę edukacyjną

Tomasz Droś UPRPUrząd Patentowy RP ogłosił przetarg nieograniczony na wykonanie projektu, opracowanie i wdrożenie internetowej platformy edukacyjnej opartej o oprogramowanie open source oraz na opracowanie kursu e-learning składającego się z 10 modułów. W ramach zamówienia należy również dostarczyć licencję na 3 stanowiska na narzędzie do tworzenia i edycji kursów e-learningowych, jak również przeszkolić administratorów platformy ze strony zamawiającego. O zamówienie starać mogą się jedynie Ci wykonawcy, którzy wykonali co najmniej dwie usługi polegające na wdrożeniu platformy e-learningowej o wartości co najmniej 100 000,00 zł każda, co najmniej dwie usługi polegające na zaprojektowaniu i dostarczeniu minimum jednego kursu e-learningowego na kwotę co najmniej 50 000,00 zł każda, oraz co najmniej jedną usługę polegającą na zaprojektowaniu i wykonaniu platformy e-learningowej na urządzenia mobilne lub dostosowaniu multimedialnych platform do takich urządzeń o wartości powyżej 100 000 zł.

Dodatkowym wymogiem jaki postawił zamawiający jest dysponowanie odpowiednią kadrą zdolną do wykonania zamówienia, w tym koordynatorem projektu, specjalistą ds. technicznych, dwoma specjalistami ds. metodyki i dydaktyki szkoleń e-learningowych oraz dwoma specjalistami ds. technicznych i grafiki.

O wynikach postępowania, tym razem nie zdecyduje tylko i wyłącznie najniższa cena, ale również ocena lekcji demo, którą należy dostarczyć wraz z ofertą. Termin składania ofert mija 1 lipca 2013 o godz. 10:00. Specyfikację przetargową można pobrać tutaj.

[aktualizacja 2 lipca 2013] W postępowaniu złożono zaledwie dwie oferty. Pierwszą złożyła firma Smart Education International z Warszawy i zaproponowała cenę 260 760 zł. Drugą, firma Eduline z Poznania z ceną 295 925,70 zł. Podczas otwarcia ofert Zamawiający poinformował, że przeznaczy na zrealizowanie zamówienia 306 829,65 zł, co oznacza, że obie firmy zmieściły się w budżecie. Większe szansę na wygraną (biorąc pod uwagę jedno z dwóch kryteriów – cenę) ma na razie firma z Warszawy. Zamawiający oceni jednak jeszcze załączone do ofert lekcje demo i dopiero po tej ocenie i po sprawdzeniu dokumentacji formalnej przedstawi wyniki postępowania. 

zdjęcie: Tomasz Droś

You can leave a response, or trackback from your own site.

1 komentarz do “Urząd Patentowy RP wdroży platformę edukacyjną”

  1. Britt pisze:

    Muchos Gracias for your website. Truly getting excited about visit our website. Fantastic.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans