Uniwersytet Opolski stawia na e-learning

Wszystko wskazuje na to, że uczelnia wdroży w niedługim czasie platformę e-learning i tym samym wzbogaci swoją ofertę edukacyjną. Na razie uniwersytet ogłosił przetarg na zakup niezbędnego oprogramowania, a w bliższej przyszłości pewnie na samą platformę. Środki zostaną pozyskane z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego. Przedmiotem zamówienia jest ”Zakup oprogramowania do uruchomienia platformy e-learning i elektronicznego dostępu do baz danych”.

Zamówienie podzielone jest na dwie części, dzięki czemu można składać oferty również tylko na wybrane zadanie. Pierwsze to zakup oprogramowania do zarządzania bazami danych ze wsparciem technicznym, drugie zaś to zakup dodatkowych licencji do systemu bibliotecznego.

Całość realizowana jest w ramach większego projektu „Rozbudowa infrastruktury informatycznej Uniwersytetu Opolskiego do wdrożenia platformy e-learningowej i kompleksowego systemu obsługi studiów”. Stosowną umowę na dofinansowanie podpisano 22 stycznia.

Jak czytamy na stronie opolskiej uczelni, „(…) przedmiotem projektu jest zakup i uruchomienie platformy e-learningowej a co za tym idzie zakup sprzętu i oprogramowania dostosowującego Uniwersytecki System Obsługi Studiów do e-learningu oraz zakup oprogramowania do elektronicznego zarządzania bazami danych i doposażenie jednostek UO w nowoczesny sprzęt komputerowy i urządzenia aktywne sieci na potrzeby e-usług.”

Zainteresowanych zapraszamy na stronę Uniwersytetu Opolskiego.

You can leave a response, or trackback from your own site.

1 komentarz do “Uniwersytet Opolski stawia na e-learning”

  1. The enduring popularity of Venetian glass ornaments and Venetian glass jewelry is a proof that the saying is true.
    Baby Phat tees were launched in 1998 and quickly grew to become hot
    favorites of the celebrities. Even if you focus on a totally relaxed
    overall look, combine for just a additional attractive, edgy casual.

    my blog: boutique prom dress websites

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans