Szkolenie blended „Profesjonalny sekretariat”

Pierwsze szkolenie blended learning w portalu Akademii PARP „Profesjonalnysekretariat”. Blended learning oznacza połączenie szkolenia e-learningowego i innych aktywności, w tym zajęć stacjonarnych. W szkoleniu „Profesjonalny sekretariat” znajdziemy sześć modułów e- learningowych, a dodatkowo moduł pracy grupowejWebQuest i warsztat stacjonarny na koniec. W trzech modułach (Komunikacja, Rozmowy telefoniczne i Korespondencja) znalazły się lekcje z elementami komunikacji w języku angielskim. Uczestnicy, którzy ukończą moduły e-learningowe, mogą wziąć udział w dodatkowych dwóch modułach. 
Moduł siódmy jest oparty na nowoczesnej formie dydaktycznej – projektowym WebQueście doskonalącym umiejętność praktycznego wyszukiwania informacji w Internecie. Metoda WebQuest wykorzystuje pracę grupową, ocenianą przez eksperta. WebQuest realizuje znakomitą zasadę efektywnego uczenia siebie poprzez uczenie innych. Moduł ósmy to stacjonarny warsztat w Warszawie służący budowie indywidualnych umiejętności komunikacyjnych.

Praktyczne i potrzebne szkolenie „Profesjonalny sekretariat” dedykowane jest nie tylko dla osób zatrudnionych w sekretariatach i na stanowiskach asystenta/menedżera biura. Szkolenie pomaga wprowadzić porządek w korespondencję, obsługę kontaktów i procesy administracyjne na każdym stanowisku biurowym.

źródło: Akademia PARP

You can leave a response, or trackback from your own site.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans