Szkolenia e-learning z dla maturzystów

Portal maturowo.edu.pl zaprasza maturzystów na warsztaty prowadzone przy użyciu metody blended learning. Ciekawa propozycja grupy zdolnych politologów. Projekt „Maturowo” z założenia ma wspierać maturzystów w ich nauce i przygotowaniach do jednego z pierwszych trudniejszych egzaminów w życiu.

W tym celu, przygotowane zostały kursy e-learning, które mają w jak najbardziej przyjazny sposób przekazywać wiedzę przyszłym studentom. Na stronie maturowo.edu.pl znajdziemy kursy multimedialne, które można uruchomić lokalnie z dysku komputera. Postępy w nauce są rejestrowane i pozwalają zorientowaś się na jakim poziomie aktualnie orientujemy się w danym temacie.

Ale to tylko jedna z propozycji coraz słynniejszego „Maturowa”. Druga to blended learning, czyli zaproszenie na warsztaty z wiedzy o społeczeństwie i historii prowadzone przy użyciu technik multimedialnych w połączeniu z tradycyjną formą nauczania (czyli blended learning)

Na pierwszy ogień przygotowano spotkania dla maturzystów z woj. mazowieckiego i dolnośląskiego! Pierwsze z nich odbÍdzie się już 5 lutego. W ramach warsztatów podjęto współpracę z Uniwersytetem Warszawskim i Uniwersytetem Wrocławskim, co z pewnością będzie miało korzystny wpływ na ich poziom merytoryczny.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans