SkillSoft wzmacnia działalność na polskim rynku

Firma SkillSoft dostawca rozwiązań edukacyjnych podjął decyzję o zwiększeniu aktywności w Polsce. Za dystrybucję oferty szkoleniowej SkillSoftu w Polsce będzie odpowiedzialna firma SkillTech, która w pełni skoncentruje się na sprzedaży oferty treningowej z zakresu biznesu i informatyki oraz zapewnieniu pełnej dostępności do rozwiązań edukacyjnych. Za pośrednictwem SkillTech polscy użytkownicy będą mogli korzystać bazy ponad 6 tys. kursów, certyfikowanych szkoleń, książek, raportów i innych zasobów edukacyjnych oferowanych na całym świecie przez międzynarodowego lidera w dziedzinie e-learningu.

Dzięki pełnej koncentracji na budowaniu pozycji SkillSoft w Polsce, dystrybutor gwarantuje elastyczny model licencjonowania szkoleń oraz zapewni dostosowanie oferty do specyfiki rodzimego rynku. Oferta szkoleniowa proponowana przez SkillTech w Polsce koncentruje się przede wszystkim na treningach z zakresu informatyki i biznesu. Pakiet kursów oferowanych przez SkillTech dedykowany jest w szczególności menadżerom IT, którym zależy na optymalizacji kosztów i dalszym rozwoju własnym i swoich zespołów. SkillSoft oferuje certyfikowaną wiedzę tworzoną we współpracy m.in. z takimi organizacjami jak Project Management Institute oraz dostawcami: Microsoft, Oracle, Cisco, czy Sun Microsystems. Zapewnia dostęp do szkoleń w zakresie metodyk ITIL, Prince2 oraz wielu innych specjalistycznych kursów wspierających rozwój pracowników na różnym poziomie zaawansowania.

- Menedżerowie wielu firm zastanawiają się nad możliwością pogodzenia dylematu związanego z rozwojem personelu, optymalizacją kosztów i planowaniem czasu pracy zespołów. Edukacja elektroniczna wychodzi naprzeciw tym wyzwaniom i staje się międzynarodowym standardem w zakresie rozwoju zespołów. Wynika to przede wszystkim z ciągłego rozwoju technologii, przyjaznego i intuicyjnego charakteru szkoleń oraz kompleksowej i certyfikowanej treści – mówi Marek Ryński, prezes SkillTech.

SkillTech zapewni również dostęp do kompleksowego zestawu kursów i certyfikowanych szkoleń obejmujących takie obszary jak strategia biznesowa, zarządzanie finansami, przywództwo, zarządzanie projektami oraz podstawy sprzedaży i umiejętności obsługi klienta. Przedstawiciele firm i instytucji publicznych mają szansę uczestnictwa w treningach m.in. z zakresu metodologii Six Sigma, strategii marketingowej, zarządzania produktem, podstaw finansów i księgowości, mentoringu oraz umiejętności prezentacyjnych.

Obok bezpośredniej oferty szkoleń, SkillTech planuje również stworzenie sieci partnerskiej z firmami
e- learningowymi, szkoleniowymi, doradczymi i innymi organizacjami, które tworzą nową wartość dzięki uzupełnieniu własnej oferty o treści szkoleniowe proponowane przez SkillSoft.

Poza dostępem do informacji zawartych w szkoleniu, użytkownicy mogą korzystać ze zbiorów elektronicznej biblioteki Books 24×7 oraz symulacji pozwalających poznawać autentyczne sytuacje biznesowe lub zawodowe. Zasoby cyfrowej platformy Books 24×7 umożliwiają całodobowe korzystanie z ponad 26 tys. publikacji (książki, kursy, poradniki, filmy video) dotyczących szerokiej gamy zagadnień biznesowych i informatycznych. Wszystkie materiały są dostępne za pośrednictwem przeglądarki internetowej, bez konieczności instalowania platform e- learningowych.

Krótka informacja o SkillSoft

SkillSoft jest jednym z największych na świecie dostawców rozwiązań edukacyjnych opartych na nowych technologiach, które wspierają proces nauczania w globalnych korporacjach, jednostkach administracji publicznej oraz małych i średnich przedsiębiorstwach. W trakcie dwudziestu lat istnienia SkillSoft zbudował pozycję wiodącego dostawcy kompleksowych rozwiązań edukacyjnych w obszarze biznesu i informatyki. Firma proponuje ponad 6 tys. szkoleń i certyfikowanych kursów zatwierdzone i uznawane przez światowe organizacje branżowe oraz producentów oprogramowania. Ze szkoleń SkillSoft skorzystało dotychczas ponad 3 tysiące firm i instytucji publicznych z całego świata. Za pośrednictwem platformy e-learningowej wiedzę pozyskiwało ponad 10 milionów użytkowników. Obecnie firma prowadzi działalność w 65 krajach świata. Oferuje usługi szkoleniowe w 18 językach.

Dystrybutorem oferty SkillSoft w Polsce jest Skilltech Sp. z o.o.

autor: Łukasz Malczewski

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 komentarze(y) do “SkillSoft wzmacnia działalność na polskim rynku”

  1. Joan pisze:

    I bardzo dobrze, brakuje u nas takich firm!

  2. For most recent news you have to pay a visit world-wide-web and
    on the web I found this website as a finest web site for latest updates.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans