Przetarg na usługi e-learning w Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich

Od kilku dni ze strony CRZL można pobierać ogłoszenie o zamówieniu dotyczące przetargu na e-learning. A właściwie można było.. Ogłoszenie zostało właśnie oprotestowane przez firmę, która chciałaby wziąć udział w postępowaniu ale w ramach konsorcjum. Potrzebny czas na zorganizowanie partnera zmusił firmę Ecorys Polska do wykorzystania drobnych błędów w ogłoszeniu i oprotestowania przetargu.

Ale po kolei. Zamówienie dotyczy oferty szkoleń wykonanych w technologii e-learning dla pracowników instytucji rynku pracy. Termin składania wniosków mija teoretycznie 8 października. Wygląda jednak na to, że z powodu oczywistych pomyłek (np. określenie wartości 1 szkolenia na aż 100 mln zł) i wpłynięcia protestu termin zostanie przedłużony a być może skończy się nawet na unieważnieniu postępowania.

Projekt jest dosyć skomplikowany. Zainteresowanych dokładnym przedmiotem zamówienia zapraszamy na stronę www.crzl.gov.pl.

Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń. Te najpewniej nabiorą tempa w najbliższy poniedziałek. I uwaga: wartość zamówienia szacowana jest na niebagatelną sumę prawie 3 mln zł!

You can leave a response, or trackback from your own site.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans