Portal e-learningowy GoNgo.pl

Zamieszczonych jest na nim 20 kursów podzielonych na 4 cykle tematyczne. Pozostało już tylko 3 miesiące, aby bezpłatnie i wygodnie dowiedzieć się: jak stworzyć i rozliczyć, projekt współfinansowany ze środków unijnych? Co zrobić, aby zawiłości prawa pracy i ksiąg rachunkowych nie sprawiały trudności? Jak skutecznie używać Internetu do promocji? Co robić, gdy spotkamy w windzie milionera – czyli wstęp do fundraisingu? Odpowiedzi na te pytania znajdują się na portalu GONGO.pl, prowadzonym przez Wektor Consulting s.c.

Na zadane wyżej pytania, łatwo i szybko można uzyskać odpowiedź na portalu e-learningowym GONGO.pl.

Jest to serwis internetowy skierowany do członków, pracowników i wolontariuszy śląskich NGO. Zamieszczonych jest na nim 20 kursów podzielonych na 4 cykle tematyczne:

1. Zarządzanie Projektami Unijnymi
2. Prawo pracy i księgowość dla NGO
3. Obsługa stron WWW i marketing w Internecie
4. Fundraising dla NGO

Zachęcamy serdecznie do skorzystania z kursów i zdobycia wiedzy przydatnej w codziennej działalności na rzecz organizacji pozarządowych. Dodatkowo na użytkowników portalu czekają cenne upominki.

Portal GONGO.pl jest częścią projektu „Kadry NGO XXI wieku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans