Platforma MyLearning Portal 3.x.

Podczas 40. Światowej Konferencji IFTDO & Expo, po raz pierwszy zaprezentowano najnowszy produkt na polskim rynku HR – MyLearning Portal 3.x. MyLearning Portal 3.x to nowatorski sposób na zarządzanie szkoleniami tradycyjnymi i e-learning, oparty o rozbudowane, a jednocześnie proste w obsłudze narzędzia.

Przyjazny i atrakcyjny portal studenta organizuje społeczność edukacyjną poprzez różnorodne możliwości dzielenia się wiedzą (tablica, blogi, rankingi, forum, chat i inne). Jednolity system integruje w jednej bazie wszystkie specyficzne dla danej organizacji informacje – to gwarancja nieprzerwanego transferu wiedzy.

Według badań rynku (Megapanel listopad 2010) sam portal Facebook ma w Polsce ponad 9 milionów użytkowników. Globalnie natomiast szacuje się, że liczba aktywnych użytkowników osiąga ponad 500 milionów. Niewątpliwie świadczy to o wielkim zainteresowaniu społecznym i obrazuje skalę zjawiska, jakim jest social networking.

W MyNetwork Polska rozwijamy nasze produkty zgodnie z najnowszymi trendami w e-learningu oraz zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów. Właśnie dlatego stworzyliśmy nowy produkt- MyLearning Portal. – mówi Ewa Mwaura, Specjalista ds. e-learning i rozwoju w MyNetwork Polska. MyLearning Portal 3.x umożliwia także uproszczenie i automatyzację procesów edukacyjnych, mi.n. analizy, raportowania, przypisywania ścieżek szkoleniowych.

Ponadto nowa wersja platformy jest kompatybilna z wykorzystywanymi w firmie różnymi systemami informatycznymi (np. TETA) oraz katalogowymi, korzystającymi z protokołu LDAP (np. Active Directory, Lotus Notes).

MyLearning Portal 3.x będzie dostępny na rynku w ciągu najbliższych miesięcy, a już teraz zachęcamy do obejrzenia filmu promującego aplikację.

Więcej informacji: http://www.mynetwork.pl/lms.php

You can leave a response, or trackback from your own site.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans