Platforma e-learningowa iMedic

iMedic to platforma e-learning zawierająca kompleksowy kurs z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Po zalogowaniu się do systemu, uczestnik kursu ma dostęp do szeregu materiałów z zakresu ratownictwa medycznego. Oprócz rozległych wiadomości czysto merytorycznych, uwzględniono w nich bogato ilustrowaną prezentację technik oraz procedur ratowniczych. Duża ilość zdjęć i filmów użytych w projekcie ułatwia zapamiętanie prezentowanych informacji.

Dodatkowo lepszemu i bardziej efektywnemu opanowaniu sekwencji działań służą symulacje szkoleniowe i egzaminacyjne, w których ratownik udziela pomocy wirtualnemu poszkodowanemu. Stan poszkodowanego zmienia się adekwatnie do poczynań ratownika, ulegając poprawie w przypadku prawidłowego działania bądź pogarszając się w miarę popełnianych błędów.

Ratownik podejmuje decyzje na podstawie słyszanych, widzianych bądź prezentowanych w formie komunikatu objawów poszkodowanego. Kurs wykonała agencja interaktywna Ivision.pl. Więcej informacji na stronie www.imedic.pl

You can leave a response, or trackback from your own site.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans