Piotrkowska platforma e-learningowa coraz popularniejsza

Zrzut ekranu 2012-09-13 (godz. 23.55.55)

Sukcesywnie rośnie zainteresowanie interaktywnymi materiałami edukacyjnymi na Piotrkowskiej Platformie E-learningowej. Od momentu uruchomienia projektu w październiku 2011 roku, ze szkoleń multimedialnych skorzystało już prawie 10 tys. użytkowników. Koszt całkowity projektu to ponad 1 mln 365 tys. zł.

W ramach Piotrkowskiej Platformy E-learningowej uczniom z miasta i powiatu piotrkowskiego uczęszczającym do piotrkowskich szkół publicznych zostały udostępnione multimedialne zasoby edukacyjne (kilka tysięcy), obejmujące podstawę programową szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych.

Dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych i osób dorosłych z terenu miasta i powiatu platforma oferuje kilkanaście szkoleń biznesowych oraz multimedialny kurs nauki języka angielskiego na pięciu poziomach (dostępny tylko dla mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego). Obecnie udostępniono 600 licencji na w/w kurs językowy. Pozostałe szkolenia nie mają ograniczeń licencyjnych i mogą się na nie zapisać wszystkie osoby, mieszkające na terenie powiatu ziemskiego i grodzkiego. Wystarczy zarejestrować się na platformie podając prawdziwe dane osobowe i kontaktowe.

You can leave a response, or trackback from your own site.

1 komentarz do “Piotrkowska platforma e-learningowa coraz popularniejsza”

  1. Piotrkowianin pisze:

    Skorzystałem, tylko kursy z angielskiego są ciekawe i fajnie zrobione, z resztą niestety gorzej.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans