Wpisy oznaczone tagiem “MyNetwork”

Rozstrzygnięcie przetargu na wdrożenie platformy e-learningowej w Ministerstwie Finansów

Wsierpniu br. Ministerstwo Finansów ogłosiło przetarg na „Usługę wdrożenia platformy e-learningowej wraz z usługą 36 miesięcznego wsparcia technicznego w ramach Projektu System Zdalnego Nauczania ATENA2”. W postępowaniu złożono 11 ofert. Projekt zrealizuje Daily Group z Poznania za kwotę 57 933 zł brutto. Oprócz wybranego wykonawcy swoje oferty złożyły następujące firmy: 4system Polska, Instytut Logistyki i Magazynowania, GroMar, […]

Zrzut ekranu 2012-09-24 (godz. 16.34.27)

Smart Education wykona platformę i e-szkolenia dla GDOŚ

Smart Education International sp. z o.o. zwycięża w przetargu ogłoszonym przez Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska. W ramach zamówienia firma z Warszawy zaprojektuje, wdroży oraz będzie administrować internetową Platformą Dialogu oraz opracuje i wdroży szkolenia e-learning na temat sieci Natura 2000 oraz prowadzenia działalności gospodarczej na obszarach cennych przyrodniczo. Wartość zamówienia wyniesie 174 660 zł.

Konferencja MyNetwork Polska 2012

29 maja br. w Hotelu Westin Warsaw odbędzie się konferencja MyNetwork Polska 2012. Spotkanie poświęcone będzie szeroko pojętym zagadnieniom e-learningu - jednej z najszybciej rozwijających się dziedzin sektora IT oraz edukacji. Udział w konferencji jest bezpłatny.  Podczas konferencji pragniemy zaprezentowane zostaną nowoczesne technologie e-learning i rozwiązania IT, a także nowe kierunki rozwoju branży na podstawie case study oraz konkretnych wdrożeń firmy MyNetwork Polska.

MyLearning Portal 3.0 – zmienia się na wiosnę!

Wraz z nadejściem wiosny firma MyNetwork Polska prezentuje najnowszą wersję 3.0popularnej platformy MyLearning Portal - uniwersalnego, przyjaznego dla użytkownika systemu z modułem LMS, którego zadaniem jest wspieranie organizacji w procesie zarządzania szkoleniami. Wersja 3.0 to innowacyjne rozwiązanie, oferujące szereg korzyści, a zastosowana technologia oraz rozbudowane funkcjonalności zapewniają jeszcze skuteczniejsze zarządzanie wiedzą i kompetencjami pracowników.

ORPEG uruchomi platformę e-learningową dla polskich szkół za granicą

Największe w tym roku zamówienie publiczne na rynku e-learning w Polsce (platforma e-learning dla Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą) rozstrzygnięte. Firma MyNetwork Polska zwyciężyła w wyścigu, który trwał od czerwca 2011. Wtedy to ORPEG ogłosił przetarg w trybie dialogu konkurencyjnego na zakup aplikacji portalu do szkoleń na odległość – platformy e-learningowej wraz z zintegrowaną platformą komunikacji synchronicznej i systemem wsparcia administracji ORPEG. Historia […]

Platforma MyLearning Portal 3.x.

Podczas 40. Światowej Konferencji IFTDO & Expo, po raz pierwszy zaprezentowano najnowszy produkt na polskim rynku HR – MyLearning Portal 3.x. MyLearning Portal 3.x to nowatorski sposób na zarządzanie szkoleniami tradycyjnymi i e-learning, oparty o rozbudowane, a jednocześnie proste w obsłudze narzędzia.

Firma MyNetwork Polska uruchomiła oficjalny kanał w serwisie YouTube.

Firma MyNetwork Polska uruchomiła oficjalny kanał w serwisie YouTube dotyczący działalności w branży e-learning. Kanał MyNetwork Polska to miejsce zarówno dla pasjonatów nauczania na odległość, jak również dla osób, których cele zawodowe powiązane są z e-learningiem. To szansa na zapoznanie się z najnowszymi technologiami i trendami w branży oraz z oferowanymi najbardziej skutecznymi rozwiązaniami.

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans