MyLearning Portal 3.0 – zmienia się na wiosnę!

Wraz z nadejściem wiosny firma MyNetwork Polska prezentuje najnowszą wersję 3.0popularnej platformy MyLearning Portal - uniwersalnego, przyjaznego dla użytkownika systemu z modułem LMS, którego zadaniem jest wspieranie organizacji w procesie zarządzania szkoleniami. Wersja 3.0 to innowacyjne rozwiązanie, oferujące szereg korzyści, a zastosowana technologia oraz rozbudowane funkcjonalności zapewniają jeszcze skuteczniejsze zarządzanie wiedzą i kompetencjami pracowników.

Dzięki zmianom w panelu administracyjnym zarządzanie platformą w wersji 3.0 jest o wiele łatwiejsze, co pozwala na oszczędność czasu, a co za tym idzie – zmniejszenie kosztów dla organizacji. Administrator ma między innymi możliwość dodatkowego grupowania obiektów (kursy, szkolenia) oraz ścieżek. Ma również do dyspozycji wyszukiwarkę – nowy komponent do wyboru grup według listy alfabetycznej.

Niewątpliwym atutem najnowszej wersji jest skuteczniejsza i szybsza komunikacja pomiędzy administratorem a użytkownikami. Dzięki nowej funkcji administrator ma możliwość szczegółowego powiadamiania użytkowników o zdarzeniach zaistniałych w systemie, a także ustawienia opcji powiadomień automatycznych. Administrator może dodatkowo generować raporty ze zgłoszonych potrzeb szkoleniowych w celu analizy i ich ewentualnej organizacji. Dzięki temu uzyskuje informacje o tym, jakie tematy szkoleniowe zostały zaproponowane przez użytkowników lub jakie konkretne terminy są przez nich pożądane.

Oprócz wspomnianych powiadomień, administrator może między innymi udostępniać użytkownikom certyfikaty i dołączać je do każdego kursu e-learning. Jeżeli certyfikat został udostępniony, użytkownik może wygenerować certyfikat uczestnictwa. Daje to możliwość stworzenia fizycznej dokumentacji potwierdzającej udział w szkoleniu.

Główną zmianą w wersji 3.0 platformy jest jednak całkowicie zmodyfikowany interfejs użytkownika. Nowy układ blokowy jest intuicyjny i dzięki temu bardziej czytelny. Do interfejsu, oprócz zmian pod względem graficznym, dodane zostały nowe funkcjonalności. Na stronie głównej użytkownik ma podgląd na podsumowanie informacji dotyczących swoich szkoleń i kursów e-learning.

Dzięki prostemu, przyjemnemu dla oka interfejsowi, użytkownicy nie tracą czasu na długie szukanie, co bez wątpienia zwiększa ich motywację do nauki i doskonalenia umiejętności podczas szkoleń. Dzięki dodaniu panelu komunikacyjnego, użytkownicy mają możliwość otrzymywania powiadomień od administratora platformy lub powiadomień automatycznych, które wyświetlane są w formie listy przypominającej listę wiadomości e-mail. W nowej wersji pojawiła się możliwość stworzenia własnego profilu, który będzie widoczny dla innych użytkowników platformy. Użytkownik ma możliwość wypełnienia formularza, dodania krótkiej informacji o sobie, a także załadowania wybranego awatara w celu lepszej identyfikacji.

Rozwiązanie MyLearning Portal to szereg korzyści dla organizacji. „Zastosowana technologia, rozbudowane funkcjonalności oraz udogodnienia przy instalacji i udostępnianiu platformy powodują, że można dopasować jej formę i zakres do specyficznych wymagań klienta. Te cechy zdecydowały o sukcesie platformy MyLearning Portal.” – mówi Ewa Mwaura, specjalista ds. e-learningu i rozwoju w firmie MyNetwork Polska.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans