Lubelskie seminarium – nowoczesne metody nauczania w edukacji i biznesie

Zrzut ekranu 2012-09-16 (godz. 22.33.31)

14 czerwca 2012 roku w siedzibie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, odbędzie się seminarium poświęcone nowoczesnym metodom kształcenia, a przede wszystkim e-learningowi. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich gości. Seminarium rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do godziny 14:00. Będzie miało miejsce w siedzibie uczelni, przy Alejach Racławickich 14, w budynku Collegium Jana Pawła II na 6. Piętrze, w sali C-611. Wstęp jest darmowy i otwarty dla wszystkich gości. Organizatorzy zapraszają wszystkich zawodowo związanych z nauczaniem i e-learningiem, nie tylko akademickim, zainteresowanych rozwojem tej dziedziny nauki i wdrażanych rozwiązań, jak i sympatyków tematu.

W trakcie seminarium prelekcje wygłoszą: Rafał Flaga z Lubelskiej Szkoły Biznesu, Dr Wiesław Przybyła z Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego, Zbigniew Dąbrowski ze szkoły językowej Skrivanek e-Solutions, Agnieszka Smreczyńska-Gąbka z Lubelskiego Klubu Biznesu i Tomasz Chudak z Oxigo CreativEducation. Tematyka prelekcji obejmuje symulację Marketplace, metodę blended learning w nauczaniu języków obcych, strategie WEB 2.0 w e-learningu, metodę projektową w kształceniu na odległość, czy kreowanie rozpoznawalności i pozyskiwanie nowych umiejętności przez
e-learning.

Za organizację wydarzenia odpowiada szkoła językowa SKRIVANEK eSolutions, należąca do spółki SKRIVANEK Polska, która zajmuje się m.in. tłumaczeniami ustnymi, pisemnymi i obsługą konferencji – zarówno prasowych, jak i branżowych. Do współpracy przy wydarzeniu zostały zaproszone organizacje, które oddelegowały prelegentów na seminarium. Całość wspiera także firma Most Wanted! Training Institute. Patronatu medialnego udziela Lubelski oddział Telewizji Polskiej.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans