Kurs matematyki on-line

Innowacyjny projekt platformy e-learningowej oferującej kurs wyrównawczy z matematyki dla uczniów szkół. Szkoły, które do 26 maja do godz. 12.00 zgłoszą swój udział w innowacyjnym projekcie e-learningowym Politechniki Wrocławskiej, mają szansę otrzymać bezpłatne zaproszenie na III Zjazd Akademii Zarządzania Dyrektora Szkoły 2009/2010.

Instytut Matematyki i Informatyki Politechniki Wrocławskiej oraz miesięcznik „Dyrektor Szkoły” rozdadzą zaproszenia 10-ciu pierwszym szkołom, które w dniach od 24 do 26 maja br. zadeklarują udział minimum 60 uczniów do projektu „Matematyka -Reaktywacja” na stronie internetowej www.matematyka-rektywacja.pl.

Innowacyjny projekt to platforma e-learningowa oferująca kurs wyrównawczy z matematyki dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Udział w kursie jest w 100% finansowany ze środków Unii Europejskiej*. Pomysłodawcami i autorami projektu są pracownicy Politechniki Wrocławskiej. Nabór do programu „Matematyka-Reaktywacja” rozpoczął się w kwietniu, a sam kurs rozpocznie się we wrześniu 2010 r. Pilotażową grupę stanowi blisko 6 000 uczniów z całej Polski. Uczniowie będą korzystać z programu przez cały okres nauki w szkole. W przyszłym roku do projektu zostanie przyjętych kolejne 6 000 tysięcy uczniów.

Szczegółowe informacje na temat projektu dostepne na stronie internetowej: www.matematyka-reaktywacja.pl

*Program „Matematyka Reaktywacja” jest wdrażany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet III „Wysoka jakość systemu oświaty”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

źródło: www.matematyka-reaktywacja.pl

You can leave a response, or trackback from your own site.

4 komentarze(y) do “Kurs matematyki on-line”

 1. ミュゼ pisze:

  ワキ脱毛のことなら任せて!今すぐ脇脱毛をしたいなら、開始時期が大事だよ。じゃないと最大限の効果が得られないかも・・・。
  これからワキ脱毛をやろうとしているなら、私のサイトをぜひチェックしてみてね。

  ワキ脱毛なら「ミュゼプラチナム」が安くて理想的。特に500円キャンペーンやってたらすぐに申し込んだ方がいいと思うよ!

 2. はじめまして。私は明日で31歳と2ヶ月になります。そして暑い日になりました。ですからすぐにでもいらない毛は脱毛をやっておきたいですよね。近年では、全国に脱毛クリニックがたくさんあります。やりたい部位は、人によって違いが、特に多いのはふとももです。私は、女性に人気のシースリーに通っています。そのおかげで、今はムダ毛が少なくなってきました。やはり個人で処理するのとは、比べようもないです。もう少しシースリーに通ってムダ毛をなくしたいです。でも、脱毛専門のエステサロンに通ったとしても怖いのが脱毛にかかるお金です。それについては、シースリーに聞けばいいでしょう。それと気になるのが、いつまで通わないといけないのかです。僕はできれば、一年くらいで完全に終わってくれると理想的ですね。まあ、今から行く人はカウンセリングしてみましょう。

 3. This excellent website definitely has all the information I needed concerning this subject
  and didn’t know who to ask.

 4. Hi there, this weekend is pleasant for me, because this
  moment i am reading this impressive informative post
  here at my home.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans