Kurs matematyki on-line

Innowacyjny projekt platformy e-learningowej oferującej kurs wyrównawczy z matematyki dla uczniów szkół. Szkoły, które do 26 maja do godz. 12.00 zgłoszą swój udział w innowacyjnym projekcie e-learningowym Politechniki Wrocławskiej, mają szansę otrzymać bezpłatne zaproszenie na III Zjazd Akademii Zarządzania Dyrektora Szkoły 2009/2010.

Instytut Matematyki i Informatyki Politechniki Wrocławskiej oraz miesięcznik „Dyrektor Szkoły” rozdadzą zaproszenia 10-ciu pierwszym szkołom, które w dniach od 24 do 26 maja br. zadeklarują udział minimum 60 uczniów do projektu „Matematyka -Reaktywacja” na stronie internetowej www.matematyka-rektywacja.pl.

Innowacyjny projekt to platforma e-learningowa oferująca kurs wyrównawczy z matematyki dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Udział w kursie jest w 100% finansowany ze środków Unii Europejskiej*. Pomysłodawcami i autorami projektu są pracownicy Politechniki Wrocławskiej. Nabór do programu „Matematyka-Reaktywacja” rozpoczął się w kwietniu, a sam kurs rozpocznie się we wrześniu 2010 r. Pilotażową grupę stanowi blisko 6 000 uczniów z całej Polski. Uczniowie będą korzystać z programu przez cały okres nauki w szkole. W przyszłym roku do projektu zostanie przyjętych kolejne 6 000 tysięcy uczniów.

Szczegółowe informacje na temat projektu dostepne na stronie internetowej: www.matematyka-reaktywacja.pl

*Program „Matematyka Reaktywacja” jest wdrażany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet III „Wysoka jakość systemu oświaty”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

źródło: www.matematyka-reaktywacja.pl

You can leave a response, or trackback from your own site.

1 komentarz do “Kurs matematyki on-line”

  1. ミュゼ pisze:

    ワキ脱毛のことなら任せて!今すぐ脇脱毛をしたいなら、開始時期が大事だよ。じゃないと最大限の効果が得られないかも・・・。
    これからワキ脱毛をやろうとしているなら、私のサイトをぜひチェックしてみてね。

    ワキ脱毛なら「ミュゼプラチナム」が安くて理想的。特に500円キャンペーンやってたらすぐに申し込んだ方がいいと思うよ!

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans