Kto wykona kurs e-learningowy dla Wrót Małopolski?

We wtorek 10 listopada o godz. 10:00 minął termin składania ofert w przetargu na kurs e-learningowy „Moje bezpieczeństwo” dla portalu Wrota Małopolski. Ofert wpłynęło niewiele bo zaledwie pięć. Kto wygrał zamówienie albo jest tego bardzo bliski? Co ciekawego może jeszcze wydarzyć się w tym przetargu? O tym w dalszej części artykułu.

Swoje oferty złożyli: 4system Polska, On-line Skills, Tomorrow, Gromar oraz Instytut Edukacji Interaktywnej. Najkorzystniejszą w świetle zapisów SIWZ, czyli o najniższej cenie okazała się oferta firmy Gromar.

Zamawiający przeznaczył na wykonanie kursu niewiele ponad 22000 tys brutto. Gromar przedstawił cenę znacznie niższą. Termin wykonania zamówienia mija 10 grudnia. Ewentualny protest jednej z konkurencyjnych firm sprawi nie lada problemy potencjalnemu wykonawcy.

Czasu na realizację szkolenia jest mało. Opóźnianie podpisania umowy nie wpłynie z pewnością na jakość kursu. Jesteśmy bardzo ciekawi szkolenia. Będzie ono zapewne dostępne jeszcze w grudniu na portalu Wrota Małopolski, na który jak zawsze chętnie zapraszamy.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans