KSSiP uruchamia kolejne kursy e-learning

e-learning przetargDo 4 lutego do godz. 12:00 można składać oferty w przetargu Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury na wdrożenie i modyfikację szkoleń e-learningowych wraz z obsługą platformy e-learningowej. To kolejna odsłona projektu pn. „PWP Edukacja w dziedzinie zarządzania czasem i kosztami postępowań sądowych – case management” współfinansowanego z funduszy unijnych. 

Przedmiot zamówienia stanowi przygotowanie i uruchomienie na platformie szkoleniowej trzynastu nowych kursów e-learning, modyfikacja starych e-kursów oraz pełna administracja platformy e-learning.  Wśród nowych szkoleń pojawią się głównie kursy o tematyce prawniczej, ale również kilka kursów z aplikacji oraz jedno, specjalne z bezwzrokowego pisania na klawiaturze. Co ważne, produkty szkoleniowe dostosowane zostaną do rozdzielczości tabletowej.

Całą treść merytoryczną do szkoleń przekaże zamawiający. Kursy będą składać się z co najmniej 200 ekranów, w tym z różnego rodzaju ćwiczeń służących aktywizacji uczestników szkoleń. Pliki wynikowe kursów muszą być zgodne ze standardem SCORM 1.2 i co szczególnie ważne, muszą zostać przekazane również pliki podlegające modyfikacji, tak, aby zamawiający w przyszłości mógł sam nanosić poprawki w kursach. W tym celu, wybrany wykonawca przeszkoli pracowników zamawiającego.

Termin składania ofert być może zostanie ponownie przesunięty z uwagi na dużą liczbę pytań, które wpłynęły do zamawiającego. Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia do pobrania tutaj.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans