Konferencja Online Educa Berlin 2011

W Berlinie odbyła się już po raz 17. Konferencja Online Educa. W jednym miejscu spotkało się ponad 2000 osób z 90 krajów, których działalność mieści się w obszarze szeroko rozumianej edukacji wspomaganej przez nowe technologie - czyli e-edukacji. Najwięcej uczestników przybyło z Niemiec, Holandii i z Wielkiej Brytanii. Polski e-learning reprezentowała czterdziestoosobowa delegacja. Na konferencji obecni byli zarówno przedstawiciele uczelni i szkół kształcących na różnym poziomie, instytucji publicznych, fundacji i stowarzyszeń, jak i przedsiębiorstw zajmujących się technologiami IT, szkoleniami oraz innymi usługami.

Polska delegacja do Berlina została zorganizowana już po raz dziewiąty. W bieżącym roku wzięło w niej udział około 40 osób. Swój dorobek edukacyjny pokazywało na stoiskach trzech naszych wystawców. Tradycyjnie już, obecni byli przedstawiciele SuperMemo (Grupa PWN) oraz polsko-niemiecka firma 4System, zaś po raz pierwszy pojawiła się ze swoimi projektami fundacja Obserwatorium Zarządzania.

Pięć osób z polskiej delegacji uzyskało również możliwość wystąpienia na konferencji w roli prelegentów – byli to: Jolanta Gałecka z Young Digital Planet – YDP (ta gdańska firma jest od kilku lat sponsorem konferencji), Agnieszka Gadomska z Warszawy - ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz WSiP-u, Krzysztof Zieliński – z Obserwatorium Zarządzania z Warszawy oraz – nie po raz pierwszy już występujący na konferencji – Jan Markovic z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i dr Andrzej Wodecki z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans