Konferencja Digital Learning Congress w Warszawie

Zrzut ekranu 2012-09-24 (godz. 14.01.13)

Pierwsze środkowo-europejskie spotkanie branży szkoleń wspieranych technologią, odbędzie się 9 listopada 2012 roku w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Czołowi eksperci z kraju i z zagranicy – w dziedzinie przekazywania i zarządzania cyfrową wiedzą w firmie – przedstawią najnowsze trendy rozwoju i praktyczne zastosowania. Technologie dotykowe, interaktywne urządzenia przenośne, rzeczywistość rozszerzona, gryfikacja oraz social media – nie tylko zmieniają wymiar komunikacji biznesowej, ale również podejście do przekazywania i zarządzania wiedzą w firmie.

Zmianom uległ także sposób pozyskiwania informacji, dzielenia się nią oraz gromadzenia. Dla organizacji biznesowych nadszedł czas, aby zastanowić się jakie modyfikacje należy wprowadzić w obszarze szkoleń i rozwoju kadr. Jak edukować nową generację pracowników, którzy często pracują w zespołach rozproszonych lub mobilnych? Jak budować środowisko uczenia się w organizacji? Jak efektywnie włączyć nowe rozwiązania technologiczne do przekazywania i zarządzania cyfrową wiedzą w firmie? Odpowiedzi na te pytania poznasz uczestnicząc w Digital Learning Congress.

W trakcie kongresu odbędą się 4 ścieżki tematyczne (w tym dwie będą transmitowane on-line) spotkania i pokazy, podczas których będzie można poznać praktyczne zastosowanie technologii i technik wspierających proces nauczania. Uczestnicząc w wydarzeniu będą mogli Państwo poznać rezultaty wdrażania w polskich przedsiębiorstwach Metodyki Pigułek Wiedzy” (Knowledge Pills Methodology) oraz zdalnego nauczania zespołów rozproszonych (na podstawie Collaborative Blended Learning Methodology).

Tematami przewodnimi Kongresu będzie edukacja i zarządzanie wiedzą w firmach poprzez:
• interakcję i społeczności w uczeniu zdalnym,
• wykorzystanie transmisji i nagrań audio/wideo,
• zastosowania grywalizacji w edukacji,
• wykorzystanie urządzeń mobilnych.

Pełny program Digital Learning Congress jest dostępny na stronie http://dlcongress.pl. Jako goście specjalni wystąpią m.in. Steeven Weeler (Associate Professor of Learning Technology, Wielka Brytania), Gerry Griffin (Skill Pill, Wielka Brytania), Sebastian Walker (SlidePresenter, Niemcy), Filipe Carrera (Prestin, Portugalia) oraz Allison Rossett – czołowa amerykańska konsultantka w dziedzinie nauczania, z którą spotkamy się w formie interaktywnego webinaru.

Wśród polskich ekspertów, będą mogli Państwo spotkać Marka Hylę oraz Sławomira Łais z XY Learning Team, Igora Bielobradka z Deloitte, Piotra Drac z Way2learn, Sebastiana Starzyńskiego z PromoPlan, Krzysztofa Kuczkowskiego z eHRP oraz wielu innych „ewangelistów” szkoleń wspieranych technologią.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja odbywa się poprzez tę stronę internetową. Organizatorami Digital Learning Congress są Nowoczesna Firma SA, Fundacja Obserwatorium Zarządzania oraz partnerzy projektów Knowledge Pills Methodology i WebQuest for HRM. Kongres powstał przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu „Uczenie się przez całe życie” Leonardo da Vinci.

You can leave a response, or trackback from your own site.

4 komentarze(y) do “Konferencja Digital Learning Congress w Warszawie”

 1. You are so cool! I do not believe I’ve truly read
  through a single thing like that before. So wonderful to find someone
  with unique thoughts on this subject. Really..
  thanks for starting this up. This website is something that
  is required on the internet, someone with some originality!

 2. wynajem kabin pisze:

  Piekielnie atrakcyjny wpis, polecam ludziom mobilne WC, wynajem kabin, kontenery sanitarne
  na budowę, kontenery damskie, ogrodzenia policyjne

 3. WC serwis pisze:

  Strona świadczy o ciekawych wydarzeniach, zachęcam do dyskusji mobilne
  WC serwis,
  wynajem kabin, kontenery socjalne, barierki lekkie, ogrodzenia lekkie

 4. Rena pisze:

  If perhaps you were considering getting a company which
  offers Search engine optimization services, you could be wondering precisely what one of them
  companies can perform for you. Although they might promise great things for your website,
  you could even be wondering if their professional services
  have been worthwhile. However, you should
  know that SEO companies offer a lot of helpful Search engine optimization that will help your company succeed these are generally
  just a few of the main things the companies are able to do for you personally.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans