Komunikat prasowy MyNetwork Polska

W dniach 8-11 maja 2011 r. w Warszawie odbędzie się 40. Światowa Konferencja IFTDO & Expo. Firma MyNetwork Polska jako lider krajowego rynku e-learning, specjalizujący się w doradzaniu oraz dostarczaniu rozwiązań e-learning, jest sponsorem XIII edycji Kongresu Kadry.

Wśród blisko 100 wystąpień, skupionych wokół 26 kluczowych zagadnień HR, znajdzie się także prezentacja MyNetwork Polska dotycząca nowoczesnych rozwiązań w szkoleniach kadry: „Nowa jakość w zarządzaniu szkoleniami stacjonarnymi oraz e-learning. Dowody na sukces – 3 x case study.”

Na przykładzie wdrożenia programu zarządzania szkoleniami dla Leroy Merlin, Servier Polska oraz Astellas Pharma pokażemy, jak zaprojektować i efektywnie kierować tradycyjnym i e-learningowym procesem kształcenia – ze wsparciem platformy LMS MyLearning. Prezentacja odbędzie 9 maja 2011 r. o godz. 11:40.

Tematyka pozostałych sesji będzie ściśle powiązana z zarządzaniem kadrami oraz sposobami angażowania i motywowania pracowników. Poprowadzona zostanie szeroko zakrojona dyskusja o skutecznym dopasowaniu szkoleń do potrzeb biznesowych konkretnej organizacji – w celu wzmocnienia konkurencyjności na rynku i rozwinięcia potencjału pracowników.

Zachęcamy także do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie do Państwa dyspozycji będą nasi konsultanci – gotowi do udzielenia informacji na wszelkie tematy związane z e-learningiem i systemem LMS MyLearning.

Więcej informacji: www.kongreskadry.pl

Informacje o firmie:
MyNetwork Polska jest liderem krajowego rynku e-learning. Oferuje swoje usługi od 2002 roku, od początku działalności specjalizując się w doradzaniu oraz dostarczaniu rozwiązań e-learning.

Oferta MyNetwork Polska obejmuje wszystkie potencjalne obszary wykorzystania e-learningu w organizacji. Zespół tworzy 50 specjalistów, których wiedza, kompetencje i doświadczenie są gwarancją najwyższej jakości produktów. Dynamiczny rozwój przyczynia się do stałego zwiększenia wyników finansowych, któremu towarzyszy także wzrost zatrudnienia.

Potwierdzeniem tych słów są liczne referencje oraz wyróżnienia w konkursach, w tym w konkursie IT@Bank 2010, w kategorii „Potencjał rozwojowy”.

You can leave a response, or trackback from your own site.

1 komentarz do “Komunikat prasowy MyNetwork Polska”

  1. E também com a aquisição UpInside DEV, passa a ser indicado na página inicial da melhor local de ensino
    de desenvolvimento, programação e também marketing digital
    do Brasil!

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans