Kolejna firma z Warszawy

WebHat jest producentem szkoleń e-learningowych oraz innych produktów sprzyjających nowoczesnej edukacji. Od początku działalności firma koncentruje się na szczegółowej i sumiennej pracy, dzięki czemu zyskuje coraz większą grupę zadowolonych klientów. Zatrudnia ludzi o różnych umiejetnościach, zarówno grafików, animatorów flash, jak i projektantów aplikacji czy analityków. Starannie zbudowany zespół tworzą ludzie rożniący się umiejętnościami, doświadczeniem i spojrzeniem na świat, połączeni pasją do nowoczesnych technologii.

WebHat podchodzi do każdego projektu w sposób nieszablonowy, wykorzystując najnowsze rozwiązania techniczne, dzięki czemu klienci firmy zyskują nową szansę na zwiększenie swojej przewagi konkurencyjnej.

Firma proponuje multimedialne szkolenia elektroniczne obejmujące różne dziedziny wiedzy. Najczęściej są to szkolenia miękkie, instruktażowe oraz wideosymulacyjne.

Poza kursami multimedialnymi, firma wdraża również inne technologie sprzyjające nowoczesnej edukacji. Jednym z nich jest platforma wideokonferencyjna dVideo.pl, stworzona głównie z myślą o firmach szkoleniowych i trenerach.

Na stronie www.webhat.pl można zapoznać się z wybranymi szkoleniami firmy. Webhat dopisujemy do listy najciekawszych firm. Będziemy śledzić poczynania firmy na polskim rynku e-learningowym.

You can leave a response, or trackback from your own site.

1 komentarz do “Kolejna firma z Warszawy”

  1. skup aut pisze:

    Hello to every , as I am genuinely eager of reading this website’s post to be updated on a regular basis.
    It contains pleasant data.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans