Wpisy oznaczone tagiem “gry edukacyjne”

NBPortal wzbogaci się o kolejne e-learningowe materiały edukacyjne

Jeden z najlepszych portali z bezpłatnymi kursami e-learning wzbogaci się wkrótce o kolejne materiały edukacyjne. Narodowy Bank Polski właśnie ogłosił w tej sprawie przetarg. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie 3 kursów e-learning, 5-ciu krótkich filmów edukacyjnych z elementami animacji, wykonanie 5-ciu prezentacji multimedialnych, e-booków oraz zaprojektowanie i wykonanie społecznościowej gry edukacyjnej.

Gra edukacyjna – profilaktyka onkologiczna

Słupski wortal medyczny www.profilaktykaonkologiczna.pl proponuje gry symulacyjne z zakresu onkologii. Na portalu znaleźć można zarówno kursy e-learning jak również gry symulacyjne. Projekt dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku zrealizowała firma Way2Learn.

Gra strategiczna w Akademii PARP

W piątek 18 grudnia 2009 roku zakończyła się druga edycja gry strategicznej Akademii PARP – Gwiezdne Szkolenia. Uczestnicy gry tworzyli zespoły, które konkurowały ze sobą na wirtualnym rynku szkoleń. Wygrał ten zespół, który w trwającej od 18 listopada br. rozgrywce zdobył największy kapitał, a tym samym wykazał się najlepszą znajomością praw panujących na rynku.

Akademia PARP uruchamia pierwsze gry edukacyjne

Długo zapowiadany dział „Rozrywka i wiedza” na portalu Akademii PARP wreszcie stał się faktem. W tym tygodniu uruchomione zostały dwie pierwsze gry. Tym samy Akademia zaczęła podążać w kierunku nauki i zabawy jednocześnie. Przypominamy, że za całość projektu odpowiedzialna jest firma Estakada.pl z Warszawy. Zacznijmy od gry, która na pozór wydaje się łatwiejsza – „Skład […]

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans