Gra edukacyjna – profilaktyka onkologiczna

Słupski wortal medyczny www.profilaktykaonkologiczna.pl proponuje gry symulacyjne z zakresu onkologii. Na portalu znaleźć można zarówno kursy e-learning jak również gry symulacyjne. Projekt dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku zrealizowała firma Way2Learn.

Każde ze szkoleń poświęcone jest tematyce medycznej, związanej z profilaktyką, diagnostyką i leczeniem onkologicznym pacjentów z chorobą nowotworową. Interaktywna forma szkoleń sprawia, że nauka staje się ciekawsza i bardziej efektywna.

Szkolenia użytkowane są w systemie e-learningowym, dzięki czemu uczestnicy mają do nich nieograniczony dostęp – 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Kadra medyczna biorąca udział w szkoleniach e-learningowych realizowanych w ramach projektu „Zapewnienie właściwej profilaktyki, diagnostyki i leczenia onkologicznego dla pacjentów regionu środkowo-pomorskiego” zostanie przeszkolona w zakresie następujących zagadnień:

Moduł 1: Standardowe programy leczenia powszechnych nowotworów.

Moduł 2. Wspomagająca opieka pielęgniarska w onkologii.

Moduł 3. Opieka nad pacjentami specjalnej troski (specjalnych kategorii).

Moduł 4. Opieka Pielęgniarska Paliatywna.

Moduł 5: Psychospołeczne wspomaganie pacjentów i rodziny.

W ramach umowy partnerskiej, za przygotowanie merytoryczne szkoleń e-learningowych odpowiedzialny jest Uniwersytet w Lillehammer.

Na portalu znaleźć można również gry symulacyjne dla pielęgniarek i lekarzy. Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.profilaktykaonkologiczna.pl. Kursy i gry są bezpłatne.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans