Wpisy oznaczone tagiem “GDOŚ”

Zrzut ekranu 2012-09-24 (godz. 16.34.27)

Smart Education wykona platformę i e-szkolenia dla GDOŚ

Smart Education International sp. z o.o. zwycięża w przetargu ogłoszonym przez Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska. W ramach zamówienia firma z Warszawy zaprojektuje, wdroży oraz będzie administrować internetową Platformą Dialogu oraz opracuje i wdroży szkolenia e-learning na temat sieci Natura 2000 oraz prowadzenia działalności gospodarczej na obszarach cennych przyrodniczo. Wartość zamówienia wyniesie 174 660 zł.

Zrzut ekranu 2012-09-24 (godz. 16.34.27)

Przetarg na przeprowadzenie e-szkoleń w GDOŚ

Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska ogłosiła przetarg na przeprowadzenie e-szkoleń dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego w ramach projektu „Sieć Natura 2000 – drogą do rozwoju”. To już drugie zamówienie na e-learning w tej instytucji. W kwietniu 2011 roku GDOŚ rozstrzygnął przetarg na uruchomienie platformy e-learningowej oraz opracowanie programów szkoleniowych przeznaczonych dla studentów oraz samorządowców. Przetarg wygrała firma Smart Education z Warszawy.

Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska ogłosiła przetarg na usługi e-learning

Na początku kwietnia minął termin składania ofert na usługi e-learning dla GDOŚ. Wpłynęło kilka ofert. Przedmiotem zamówienia jest „opracowanie, wdrożenie platformy e-learningowej i dedykowanych programów szkoleniowych dla urzędników i studentów, zakończonych egzaminem i certyfikatem, w tym system raportowania przebiegu szkoleń”.

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans