Firma MyNetwork Polska uruchomiła oficjalny kanał w serwisie YouTube.

Firma MyNetwork Polska uruchomiła oficjalny kanał w serwisie YouTube dotyczący działalności w branży e-learning. Kanał MyNetwork Polska to miejsce zarówno dla pasjonatów nauczania na odległość, jak również dla osób, których cele zawodowe powiązane są z e-learningiem. To szansa na zapoznanie się z najnowszymi technologiami i trendami w branży oraz z oferowanymi najbardziej skutecznymi rozwiązaniami.

Na kanale można już obejrzeć zapis video z najważniejszych wydarzeń z kręgu HR i zarządzania zasobami ludzkimi, jak XXXV Konwent HR czy tegoroczna edycja Kongresu Kadry.

Nieustannie przybywa widzów i wzrasta liczba wyświetleń kanału MyNetworkPolska. To dowód na ogromne zainteresowanie rzetelnymi i sprawdzonymi przez praktyków informacjami nt. e-learningu w Polsce, a także uznanie dla prostej formy ich przekazu.

Ponadto dużą popularnością cieszy się profil na popularnym portalu społecznościowym Facebook, na którym firma informuje sympatyków o wszelkich wydarzeniach związanych z działalnością. W ciągu niespełna roku do grona dołączyła już ponad setka fanów.

Oficjalny kanał MyNetwork Polska: www.youtube.com/user/MyNetworkPolska

You can leave a response, or trackback from your own site.

1 komentarz do “Firma MyNetwork Polska uruchomiła oficjalny kanał w serwisie YouTube.”

  1. zajrzyj pisze:

    Cześć, czy jest możliwość zapisania ѕię Ԁо mailingu?

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans