E-learning Piotrków – platforma darmowych kursów online dla każdego

Piotrkowska platforma e-learningowa to projekt kilkunastu kursów online dla mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i okolic. W marcu 2011 roku miasto ogłosiło przetarg na zrealizowanie projektu. Dziś można zobaczyć efekty prac wycenionych na łączną sumę 1.365.000 zł. Pod adresem www.elearning.piotrkow.pl znaleźć można 14 kursów e-learning.

Aby z nich skorzystać, należy najpierw wypełnić formularz rejestracyjny. Warunkiem założenia konta w systemie jest zadeklarowanie, że jest się mieszkańcem Powiatu Piotrkowskiego poprzez podanie poprawnego kodu pocztowego (np. 97-300). Aktywacja konta w systemie trwać może nawet 24 godziny, co często tyle właśnie wynosi.

Po zalogowaniu otrzymujemy dostęp do 14 szkoleń e-learning. Są to kursy aplikacyjne (np. Excel, Word, PowerPoint 2007 na dwóch poziomach zaawansowania), kursy „miękkie“ (np. negocjacje, cv i list motywacyjny) oraz najciekawsze w całym zestawieniu szkolenia e-learning z języka angielskiego (w znakomitej jakości zresztą). Z tych ostatnich nie każdy będzie mógł jednak skorzystać, ponieważ miasto wykupiło jedynie 300 licencji na rok. Kto pierwszy więc ten lepszy.

Piotrkowska platforma zawiera również liczne materiały multimedialne przeznaczone dla wszystkich szkół z regionu. Dzięki temu, zajęcia w szkołach mogą być wzbogacane o dodatkowe interaktywne materiały edukacyjne.

Od 31 października 2011 roku, kiedy to uruchomiono platformę, zarejestrowało się już ponad 9 tysięcy osób.

Autor: syls

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 komentarze(y) do “E-learning Piotrków – platforma darmowych kursów online dla każdego”

  1. Gutowska pisze:

    Dzień dobry chcę przejść 14 darmowych kursów e-lerningowych.Bardzo prosze o informacje Dziękuję Katarzyna

  2. admin pisze:

    Witam, zapraszam na stronę:
    http://www.elearningwpolsce.pl/darmowe-kursy-online-w-internecie/

    Znajdzie tu Pani pełną listę szkoleń z Piotrkowskiej Platformy E-learningowej oraz innych darmowych platform wraz z linkiem do zapisu na wybrane szkolenia.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans