E-learning dla administracji

Uruchomiono program pozwalający na zdobywanie wiedzy metodą e-learningu w zakresie informatyzacji i nowoczesnej administracji. Kurs obejmuje następujące zagadnienia: oprogramowanie biurowe, w tym pakiet MS Office i OpenOffice, program IDABC/ISA, sieci komputerowe, formalne aspekty bezpieczeństwa, praktyczne bezpieczeństwo oraz nowoczesne techniki ochrony poufności i wiarygodności informacji.

Program skierowany jest do wszystkich kadr administracji publicznej na terenie kraju. Szkolenie trwać będzie 90 godzin zajęć dydaktycznych prowadzonych w języku polskim na nowoczesnej platformie zdalnego nauczania CompLearn e-Learning.

Kształcenie obejmuje wykłady, laboratoria oprogramowania i konsultacje merytoryczne. Program szkoleniowy może być realizowany co najwyżej przez trzy miesiące. Oznacza to, że przed upływem tego okreu uczestnik musi przystąpić do procedury egzaminacyjno-certyfikacyjnej.

Prowadzona jest ona w trybie zdalnym w specjalnym systemie egzaminacyjnym zintegrowanym z platformą CompLearn e-Learning. Osoby, które ukończą program otrzymają międzynarodowy certyfikat EITCA e-Government, wydawany przez Instytut EITCI w Brukseli oraz dyplom ukończenia programu szkoleniowego przygotowany przez realizatora.

Program eAdministracja realizowany jest przez Informatyczne Centrum Szkoleniowe CompLearn we współpracy z Krajową Siecią Naukową KBN LFPPI (Laboratorium Fizycznych Podstaw Przetwarzania Informacji) pod patronatem Europejskiego Instytutu Certyfikacji Informatycznej w Brukseli.

Platforma szkoleniowa dostępna jest pod adresem www.eadministracja.pl.

źródło: mediafm.net

You can leave a response, or trackback from your own site.

1 komentarz do “E-learning dla administracji”

  1. はじめまして。うちは明日で30歳と10カ月になります。そしてムシムシする時期になりました。ですからやっぱりむだ毛はをやりたいですよね。近年では、全国に脱毛エステがいっぱいあります。やりたい場所は、人によって違いが、特に多いのは鼻下です。私は、女性に人気の脱毛ラボに行ってます。そのおかげで、だいぶムダ毛がなくなっています。やはり家で処理するのとは、効果が凄いです。これからも脱毛ラボに通ってムダ毛を少なくしたいです。でも、医療クリニックに通ったとしても知っておきたいのは脱毛にかかる料金です。それについては、スタッフに聞けばいいでしょう。それと気になるのが、長い間通わないといけないのかです。自分はできれば、半年くらいで全部終わってくれると助かりますね。まあ、今から行く人はカウンセリングしてみましょう。

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans