Centralne Biuro Antykorupcyjne sprawdzi e-learning

cba e-learningCBA ogłosiło przetarg na szkolenia i platformę e-learning. Z kursów skorzystają pracownicy biura, którzy do tej pory szkolili się tradycyjną metodą. W ramach zamówienia w ciągu blisko 3 lat powstanie platforma szkoleniowa (utrzymywana na serwerach wykonawcy) oraz kilka szkoleń elektronicznych. Co ciekawe zamawiający nie wymaga absolutnie żadnego doświadczenia w zrealizowaniu podobnych usług od firmy jako całości. 

Jedynym wymogiem jest natomiast dysponowanie odpowiednią kadrą, która miała do czynienia już z podobnymi projektami. Oznacza to, że firma nie musi dysponować referencjami a może jedynie zaświadczyć, że przedstawione przez nią osoby zrealizowały podobne projekty w przeszłości. Pewnym ograniczeniem dla mniejszych firm może być natomiast zaświadczenie z banku potwierdzające, że wykonawca dysponuje środkami finansowymi lub ma zdolność kredytową na kwotę 350 000 zł.

Zamawiający wstępnie oszacował wartość zamówienia między 550 tys. zł a 600 tys. zł netto. Przypomnijmy, że niekoniecznie musi to być kwota jaką CBA przeznaczy na zrealizowanie zamówienia.

Postępowanie zabezpieczone jest wadium w wysokości 17000 zł. Oferty należy składać do 14 października 2013 do godz. 10:30. Za najkorzystniejszą uznana zostanie oferta z najniższą ceną. Przyjęcie jedynie podstawowego kryterium oceny ofert sprawia, że z dużym prawdopodobieństwem już 14 października poznamy prawdopodobnego wykonawcę projektu.

You can leave a response, or trackback from your own site.

1 komentarz do “Centralne Biuro Antykorupcyjne sprawdzi e-learning”

  1. logicalconie pisze:

    I’m amazed, I must say. Rarely do I come across a blog that’s equally educative and entertaining, and let me tell you, you’ve hit the nail on the head.
    The issue is something too few men and women are speaking intelligently about.
    I am very happy I came across this during my search for something
    concerning this.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans