Akademia PARP uruchamia pierwsze gry edukacyjne

Długo zapowiadany dział „Rozrywka i wiedza” na portalu Akademii PARP wreszcie stał się faktem. W tym tygodniu uruchomione zostały dwie pierwsze gry. Tym samy Akademia zaczęła podążać w kierunku nauki i zabawy jednocześnie. Przypominamy, że za całość projektu odpowiedzialna jest firma Estakada.pl z Warszawy. Zacznijmy od gry, która na pozór wydaje się łatwiejsza – „Skład kolonialny”. Jest to typowa gra decyzyjna. Naszym celem jest uzyskanie jak największego wyniku finansowego.

Wcielamy się w kupca żyjącego w XVI wieku, prowadzącego sklep. Naszym głównym zadaniem jest odpowiadanie na „zapytania ofertowe”, które składają nam klienci. Mamy do dyspozycji różnych dostawców oraz przewoźników. Decyzje podejmujemy na podstawie szeregu czynników, jakie losuje dla nas komputer.

Druga gra, wydaje się być nieco bardziej skomplikowana. Świadczy o tym fakt, że do gry dołączono krótkie szkolenie e-learning z obsługi rozgrywki. „Gwiezdne szkolenia” będą miały swój epizod w rzeczywistości. Już 12 sierpnia w Jachrance odbędzie się jeden z etapów gry.

You can leave a response, or trackback from your own site.

1 komentarz do “Akademia PARP uruchamia pierwsze gry edukacyjne”

  1. If you purchase an underneath building property from a
    developer, you can in all probability have choices of paying to the seller.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to Ventzke & Partner, internet marketing and House Plans